Науково-методична рада

Порядок денний
засідання Науково-методичної ради Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська 24)

20 вересня 2016 р. 10:00

УЧАСНИКИ: члени науково-методичної ради ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

 1. Про розгляд Порядку доступу до інформаційно-телекомунікаційної системи Центрального державного електронного архіву України.
  Доповідач – директор архіву Ковтанюк Ю. С.
 2. Про розгляд науково-методичної теми «Дослідження технологій копіювання сторінок користувачів соціальних мереж для подальшого зберігання у Центральному державному електронному архіві України. Аналітичний огляд» (перша редакція).
  Доповідач – начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.
 3. Про розгляд Порядку доступу до інформаційно-телекомунікаційної системи Центрального державного електронного архіву України.
  Доповідач – директор архіву Ковтанюк Ю. С.
 4. Про розгляд науково-методичної теми «Дослідження технологій копіювання сторінок користувачів соціальних мереж для подальшого зберігання у Центральному державному електронному архіві України. Аналітичний огляд» (перша редакція).
  Доповідач – начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.
 5. Про розгляд проекту статті «Огляд сучасних програм для оптимізації та спрощення роботи офісних працівників» (до журналу «Діловодство та документообіг»).
  Доповідач – заступник директора Паламарчук Л. В.
 6. Тези статті«Огляд технологій створення та засобів прийняття на зберігання веб-орієнтованих електронних інформаційних ресурсів»(до науково-практичного журналу «Архіви України»).
  Доповідач – провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації Купрунець Т. Я.
 7. Про виконання плану науково-методичної роботи Центрального державного електронного архіву України у III кварталі 2016 року.
  Доповідач – заступник директора Паламарчук Л. В.
 8. Про виконання плану впровадження наукових і методичних розробок Центрального державного електронного архіву України у III кварталі 2016 року.
  Доповідач – заступник директора Паламарчук Л. В.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн