Науково-методична рада

Порядок денний
засідання науково – методичної ради Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська 24)

31 березня 2015 р. 10:00

УЧАСНИКИ: члени науково-методичної ради ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

  1. Про розгляд Змін до «Норм часу і виробітку на додаткові види робіт, що виконуються в Центральному державному електронному архіві України, до Типових норм, затверджених наказом Держкомархіву України від 08.02.2008 № 22», що затверджені наказом ЦДЕА України від 03.03.2012 № 14.Доповідач – в.о. директора Ковтанюк Ю.С.
  2. Про розгляд проекту статті «Організація робочого місця архівіста на базі вільного програмного забезпечення в Україні» (до науково-практичного журналу «Архіви України»).Доповідач – головний спеціаліст відділу інформаційних технологій Фіткулін О.Т.
  3. Про виконання плану науково-дослідної та методичної роботи ЦДЕА України у I кварталі 2015 року.Доповідач – в.о. директора Ковтанюк Ю.С.
  4. Про виконання плану впровадження наукових і методичних розробок ЦДЕА України у I кварталі 2015 року.Доповідач – в.о. директора Ковтанюк Ю.С.
  5. Проект нової редакції Регламенту функціонування внутрішнього веб-сайта ЦДЕА України.Доповідач – завідувач сектором використання інформації документів Паламарчук Л.В.
  6. Інше.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

 27-28 травня 2019 року

Відбудеться міжнародна наукова конференція «Архіви, бібліотеки і музеї як інститути соціальної пам’яті людства». Організаторами заходу виступили: Департамент з архівів та діловодства Міністерства юстиції Республіки Білорусь, Національна бібліотека Білорусі, Історичний факультет Білоруського державного університету. Місце проведення: м. Мінськ, Республіка Білорусь. Програма конференції.

20-21 червня 2019 року

До 50-річчя Центрального державного науково-технічного архіву України відбудеться засідання Міжнародного круглого столу «Проблеми інформатизації архівної справи: цифровізація як засіб забезпечення потреб інформаційного суспільства». Місце проведення: м. Харків, ХНУ імені В. Н. Каразіна. Онлайн-запрошення. Інформаційний лист. Заявка. Афіша.

Виставки онлайн