Click to listen highlighted text!

Доступ до публічної інформації

З метою забезпечення прозорості та відкритості діяльності Центрального державного електронного архіву України, реалізації прав громадян і юридичних осіб на доступ до публічної інформації, відповідно до Закону України від 13.01.2011 р. № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади», наказом Центрального державного електронного архіву України №20 від 01.07.2011 р. затверджено порядок складення та подання запитів на інформацію та форму запитів на інформацію

Запит на одержання публічної інформації, яка отримана або створена в процесі реалізації Центральним державним електронним архівом України своїх повноважень та яка перебуває у його володінні, подається за встановленою формою і підлягає в день надходження попередньому розгляду та реєстрації у секторі використання інформації документів.

Повідомляємо, що до категорії запитів, що підпадають під дію Закону України «Про доступ до публічної інформації», не відносяться запити з питань отримання відомостей за архівними документами.

Порядок розгляду та виконання таких запитів регулюється положеннями Законів України «Про звернення громадян», «Про інформацію» та «Про Національний архівний фонд та архівні установи».

(Роз’яснення Державного комітету телебачення та радіомовлення України як центрального органу виконавчої влади з формування та реалізації державної політики в інформаційній сфері)

Перелік відомостей, що містять службову інформацію в Центральному державному електронному архіві України  

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому обов’язково зазначається:

  1. ім’я та прізвище запитувача, поштова адреса або адреса електронної пошти, а також номер телефону;
  2. опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);
  3. підпис і дата.

Для оформлення запиту Ви можете звернутися:

  • усно: за телефоном (044) 246-91-37;
  • письмово: 03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 24 (на конверті вказувати «Публічна інформація»);
  • факсом: (044) 273-32-97;
  • електронною поштою: [email protected]
  • заповнити форму запиту на інформацію.

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!