Click to listen highlighted text!

Доступ до публічної інформації

З метою забезпечення прозорості та відкритості діяльності Центрального державного електронного архіву України, реалізації прав громадян і юридичних осіб на доступ до публічної інформації, відповідно до Закону України від 13.01.2011 р. № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади», наказом Центрального державного електронного архіву України №20 від 01.07.2011 р. затверджено порядок складення та подання запитів на інформацію та форму запитів на інформацію

Запит на одержання публічної інформації, яка отримана або створена в процесі реалізації Центральним державним електронним архівом України своїх повноважень та яка перебуває у його володінні, подається за встановленою формою і підлягає в день надходження попередньому розгляду та реєстрації у секторі використання інформації документів.

Повідомляємо, що до категорії запитів, що підпадають під дію Закону України «Про доступ до публічної інформації», не відносяться запити з питань отримання відомостей за архівними документами.

Порядок розгляду та виконання таких запитів регулюється положеннями Законів України «Про звернення громадян», «Про інформацію» та «Про Національний архівний фонд та архівні установи».

(Роз’яснення Державного комітету телебачення та радіомовлення України як центрального органу виконавчої влади з формування та реалізації державної політики в інформаційній сфері)

Перелік відомостей, що містять службову інформацію в Центральному державному електронному архіві України  

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому обов’язково зазначається:

  1. ім’я та прізвище запитувача, поштова адреса або адреса електронної пошти, а також номер телефону;
  2. опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);
  3. підпис і дата.

Для оформлення запиту Ви можете звернутися:

  • усно: за телефоном (044) 246-91-37;
  • письмово: 03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 24 (на конверті вказувати «Публічна інформація»);
  • факсом: (044) 273-32-97;
  • електронною поштою: tsdea_dostup@arch.gov.ua
  • заповнити форму запиту на інформацію.

Анонси

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!