Доступ до публічної інформації

З метою забезпечення прозорості та відкритості діяльності Центрального державного електронного архіву України, реалізації прав громадян і юридичних осіб на доступ до публічної інформації, відповідно до Закону України від 13.01.2011 р. № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади», наказом Центрального державного електронного архіву України №20 від 01.07.2011 р. затверджено порядок складення та подання запитів на інформацію та форму запитів на інформацію

Запит на одержання публічної інформації, яка отримана або створена в процесі реалізації Центральним державним електронним архівом України своїх повноважень та яка перебуває у його володінні, подається за встановленою формою і підлягає в день надходження попередньому розгляду та реєстрації у секторі використання інформації документів.

Повідомляємо, що до категорії запитів, що підпадають під дію Закону України «Про доступ до публічної інформації», не відносяться запити з питань отримання відомостей за архівними документами.

Порядок розгляду та виконання таких запитів регулюється положеннями Законів України «Про звернення громадян», «Про інформацію» та «Про Національний архівний фонд та архівні установи».

(Роз’яснення Державного комітету телебачення та радіомовлення України як центрального органу виконавчої влади з формування та реалізації державної політики в інформаційній сфері)

    Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому обов’язково зазначається:

  1. ім’я та прізвище запитувача, поштова адреса або адреса електронної пошти, а також номер телефону;
  2. опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);
  3. підпис і дата.

Для оформлення запиту Ви можете звернутися:

  • усно: за телефоном (044) 246-91-37;
  • письмово: 03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 24 (на конверті вказувати «Публічна інформація»);
  • факсом: (044) 273-32-97;
  • електронною поштою: tsdea_dostup@arch.gov.ua
  • заповнити форму запиту на інформацію.
Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

15 листопада 2018 року

Відбудеться навчальний семінар для працівників ЦДЕА України з метою підвищення рівня володіння державною мовою. Місце проведення: м. Київ, вул. Солом’янська, 24, ЦДЕА України, кім. 126.

12-16 листопада 2018 року

Відбудеться стажування представників ЦДЕА України та Державного центру збереження документів НАФ за напрямами: електронний документ, оцифровка документів; реставрація архівних документів. Місце проведення: м. Варшава, Республіка Польща. Програма 1. Програма 2.

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн