Click to listen highlighted text!


Резолюція |Презентації учасників |Програма конференції |Тези доповідей |Оргкомітет |Інформаційний лист |Реєстраційна форма |Вимоги до оформлення|Фоторепортаж|Відеорепортаж


 

УНДІАСД Укрдержархив НАДУ ЦДЕА України

ПРЕС-РЕЛІЗ

Міжнародної науково-практичної конференції

«Електронний документ: актуальні завдання та практичне впровадження»

(Життєвий цикл електронного документа)

 

11-12 жовтня 2012 р. на базі Національної академії державного управління при Президентові України (м. Київ, вул. Пугачова, 12/2) відбудеться Науково-практична конференція за міжнародною участю «Електронний документ: актуальні завдання та практичне впровадження» (Життєвий цикл електронного документа).

Організатори: Державна архівна служба України, Національна академія державного управління при Президентові України, Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства, Центральний державний електронний архів України.

Головна мета конференції: обговорення актуальних теоретико-методологічних та практичних проблем впровадження електронних документів, що постають перед документознавцями й архівістами на сучасному етапі розвитку інформаційного суспільства, окреслення можливих шляхів вирішення зазначених проблем шляхом обміну досвідом.

У рамках конференції планується обговорити низку актуальних питань з позиції документознавства та архівознавства, що стосуються законодавчого регулювання у сфері електронного документообігу, ролі електронного документа у діловодстві, проблеми архівного зберігання електронних документів та наукових розробок із зазначених напрямків

У конференції візьмуть участь провідні вчені, представники архівних служб та установ, навчальних і наукових закладів, не лише України, а й Білорусі, Естонії, Казахстану, Литви, Росії, США, інших країн.

Захід здійснюється за підтримки: ТОВ «Арт-мастер», ТОВ «Фолгат», ТОВ «ОСГ Рекордз Менеджмент», ТОВ «Электронные Офисные Системы», Видавництво «HRD».

 

Контактна особа з питань акредитації ЗМІ:

Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства

вул. Солом’янська, 24, м. Київ, 03110, Україна

Мельниченко Олена Василівна (+ 38 044) 275-90-57 або (+ 38 044) 275-13-74

omelnychenko@archives.gov.ua, undiasd@archives.gov.ua

Партнери:

AM-SOFT OSG FOLGAT EOS HRD


 

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!