Документальні виставки on-line > Електронна архівна колекція “Президентські вибори 2010”

Український вибір: президентські вибори 2010

Український вибір: президентські вибори 2010

Сайт http://uv.ukranews.com інформаційно-аналітичний портал “УКРАЇНСЬКИЙ ВИБІР: президентські вибори 2010 року” створено Інформаційним агентством “Українські Новини” в 2004 році.

Сайт створено на базі трьохпорталів “Український вибір: президентські вибори 2004 року”, “Український вибір: парламентські вибори 2006 року” та “Український вибір: міські вибори у Києві 2008 року”, які працювали під час президентської кампанії 2004 року,
парламентської кампанії 2006 року та кампанії з виборів мера Києва та Київради 2008 року, висвітлюючи хід передвиборчих перегонів і виборів.
Усі матеріали трьох виборчих кампаній передано в архів інформаційного агентства “Українські Новини” і записано на CD.

“Український вибір” – ресурс максимально повної, оперативної та точної інформації у вільному доступі про перебіг передвиборчої кампанії та виборів президента України, яку не потрібно збирати з різних джерел, вся інформація зручно структурована на одному сайті.

Мова сайту – українська.

Мета:

– все про вибори Президента на одному сайті;

– підвищення інформованості суспільства про президентські вибори 2010 року;

– надання можливості всім учасникам кампанії висловити свою думку про її хід.

Функції ресурсу:

Всебічне та неупереджене висвітлення ходу передвиборчої кампанії та виборів президента України 2010 року.

Loading images
loading
Головна
Статті та інтерв'ю
Кандидати
ЦВК
Опитування
Історія
Законодавча база

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

3 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у II  науково-практичному семінарі із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», який відбудеться в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 52А.
Інформаційний лист.

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн