Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Документальні виставки on-line > Електронна архівна колекція “Президентські вибори 2010”

Український вибір: президентські вибори 2010

Український вибір: президентські вибори 2010

Сайт http://uv.ukranews.com інформаційно-аналітичний портал “УКРАЇНСЬКИЙ ВИБІР: президентські вибори 2010 року” створено Інформаційним агентством “Українські Новини” в 2004 році.

Сайт створено на базі трьохпорталів “Український вибір: президентські вибори 2004 року”, “Український вибір: парламентські вибори 2006 року” та “Український вибір: міські вибори у Києві 2008 року”, які працювали під час президентської кампанії 2004 року,
парламентської кампанії 2006 року та кампанії з виборів мера Києва та Київради 2008 року, висвітлюючи хід передвиборчих перегонів і виборів.
Усі матеріали трьох виборчих кампаній передано в архів інформаційного агентства “Українські Новини” і записано на CD.

“Український вибір” – ресурс максимально повної, оперативної та точної інформації у вільному доступі про перебіг передвиборчої кампанії та виборів президента України, яку не потрібно збирати з різних джерел, вся інформація зручно структурована на одному сайті.

Мова сайту – українська.

Мета:

– все про вибори Президента на одному сайті;

– підвищення інформованості суспільства про президентські вибори 2010 року;

– надання можливості всім учасникам кампанії висловити свою думку про її хід.

Функції ресурсу:

Всебічне та неупереджене висвітлення ходу передвиборчої кампанії та виборів президента України 2010 року.

Loading images
loading
Головна
Статті та інтерв'ю
Кандидати
ЦВК
Опитування
Історія
Законодавча база

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!