Документальні виставки on-line > Електронна архівна колекція “Президентські вибори 2010”

Народна Партія

Народна Партія

Офіційний сайт http://narodna.org.ua створено Народною Партією.

“Народна Партія”- українська політична партія створена 5 грудня 1996 року під назвою Аграрна партія України. Невдовзі партія була перейменована в Народну аграрну партію України. А 11 лютого 2005 року на VII позачерговому з’їзді партії, партія вдруге змінює свою назву – на “Народну Партію”.

В червні 2004 року на VI з’їзді партії Головою було обрано В.М.Литвина, який на той момент займав посаду Голови Верховної Ради України.

Володимир Литвин – український політик, голова Верховної Ради України у 2002-2006р.р. та з 9 грудня 2008 року і досьогодні. Поєднує державну і політичну діяльність з науковою і викладацькою

Політична ідеологія – лівоцентризм.

Голова партії з 2004 року – Литвин Володимир Михайлович.

Зареєстрована Міністерством юстиції України 30 грудня 1996 р.

Свідоцтво № 812

Мова сайту – українська.

Мета:

” надати інформацію суспільству про діяльність партії та її лідера;

” надання можливості відвідувачам висловлювати свої думки, побажання та рекомендації щодо діяльності партії та її лідера;

Функції ресурсу:

” джерело інформації про партію та її лідера;

” інструмент для постійного спілкування, опитування, залучення прихильників.

Loading images
loading
Головна
Заяви партії
Точка зору
Відео/аудіо
Фотогалерея
Блоги
Інтерв'ю

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

 27-28 травня 2019 року

Відбудеться міжнародна наукова конференція «Архіви, бібліотеки і музеї як інститути соціальної пам’яті людства». Організаторами заходу виступили: Департамент з архівів та діловодства Міністерства юстиції Республіки Білорусь, Національна бібліотека Білорусі, Історичний факультет Білоруського державного університету. Місце проведення: м. Мінськ, Республіка Білорусь. Програма конференції.

20-21 червня 2019 року

До 50-річчя Центрального державного науково-технічного архіву України відбудеться засідання Міжнародного круглого столу «Проблеми інформатизації архівної справи: цифровізація як засіб забезпечення потреб інформаційного суспільства». Місце проведення: м. Харків, ХНУ імені В. Н. Каразіна. Онлайн-запрошення. Інформаційний лист. Заявка. Афіша.

Виставки онлайн