Документальні виставки on-line > Електронна архівна колекція “Президентські вибори 2010”

Народна Партія

Народна Партія

Офіційний сайт http://narodna.org.ua створено Народною Партією.

“Народна Партія”- українська політична партія створена 5 грудня 1996 року під назвою Аграрна партія України. Невдовзі партія була перейменована в Народну аграрну партію України. А 11 лютого 2005 року на VII позачерговому з’їзді партії, партія вдруге змінює свою назву – на “Народну Партію”.

В червні 2004 року на VI з’їзді партії Головою було обрано В.М.Литвина, який на той момент займав посаду Голови Верховної Ради України.

Володимир Литвин – український політик, голова Верховної Ради України у 2002-2006р.р. та з 9 грудня 2008 року і досьогодні. Поєднує державну і політичну діяльність з науковою і викладацькою

Політична ідеологія – лівоцентризм.

Голова партії з 2004 року – Литвин Володимир Михайлович.

Зареєстрована Міністерством юстиції України 30 грудня 1996 р.

Свідоцтво № 812

Мова сайту – українська.

Мета:

” надати інформацію суспільству про діяльність партії та її лідера;

” надання можливості відвідувачам висловлювати свої думки, побажання та рекомендації щодо діяльності партії та її лідера;

Функції ресурсу:

” джерело інформації про партію та її лідера;

” інструмент для постійного спілкування, опитування, залучення прихильників.

Loading images
loading
Головна
Заяви партії
Точка зору
Відео/аудіо
Фотогалерея
Блоги
Інтерв'ю

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

3 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у II  науково-практичному семінарі із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», який відбудеться в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 52А.
Інформаційний лист.

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн