Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Документальні виставки on-line > Електронна архівна колекція “Президентські вибори 2010”

Народна Партія

Народна Партія

Офіційний сайт http://narodna.org.ua створено Народною Партією.

“Народна Партія”- українська політична партія створена 5 грудня 1996 року під назвою Аграрна партія України. Невдовзі партія була перейменована в Народну аграрну партію України. А 11 лютого 2005 року на VII позачерговому з’їзді партії, партія вдруге змінює свою назву – на “Народну Партію”.

В червні 2004 року на VI з’їзді партії Головою було обрано В.М.Литвина, який на той момент займав посаду Голови Верховної Ради України.

Володимир Литвин – український політик, голова Верховної Ради України у 2002-2006р.р. та з 9 грудня 2008 року і досьогодні. Поєднує державну і політичну діяльність з науковою і викладацькою

Політична ідеологія – лівоцентризм.

Голова партії з 2004 року – Литвин Володимир Михайлович.

Зареєстрована Міністерством юстиції України 30 грудня 1996 р.

Свідоцтво № 812

Мова сайту – українська.

Мета:

” надати інформацію суспільству про діяльність партії та її лідера;

” надання можливості відвідувачам висловлювати свої думки, побажання та рекомендації щодо діяльності партії та її лідера;

Функції ресурсу:

” джерело інформації про партію та її лідера;

” інструмент для постійного спілкування, опитування, залучення прихильників.

Loading images
loading
Головна
Заяви партії
Точка зору
Відео/аудіо
Фотогалерея
Блоги
Інтерв'ю

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!