Документальні виставки on-line > Електронна архівна колекція “Президентські вибори 2010”

Рябоконь

Рябоконь

Офіційний сайт http://riabokon.com.ua створений Олегом Рябоконем в 2009 році.

Олег Васильович Рябоконь – український політичний діяч, юрист та бізнесмен. В різні роки в Україні виконував обов’язки позаштатного радника:
першого Віце-прем’єр Міністра, Міністра зовнішньоекономічних зв’язків і торгівлі, Міністра екології та ядерної безпеки, Голови Комітету з промислової політики, першого заступника Міністра фінансів. Також був на громадських посадах: члена Міжвідомчої комісії з питань вступу України до СОТ та члена Правління Асоціації Правників.

З 1997 року засновник, Генеральний директор юридичної компанії “Magisters”. Юридичний представник УЄФА з питань ЄВРО 2012, радник Групи Високого рівня щодо створення Єдиного економічного простору. Працював юристом в США, Росії.

В вересні 2009 року О. Рябоконь вийшов з компанії “Magisters”, щоб повністю присвятити себе суспільно-політичній діяльності.

Олег Рябоконь та його команда 5 лютого 2010 року провели Установчий з’їзд Всеукраїнської громадської організації “Громадянський рух Олега Рябоконя”, на якому пана Рябоконя було обрано головою Всеукраїнської громадської організації, затверджено статут та символіку організації, обрані члени центральної ради та наглядової ради як основних органів управління громадської організації.

Мова сайту – українська, російська.

Мета:

– надати інформацію суспільству про діяльність Олега Рябоконя та його громадської організації;

– ознайомити з передвиборчою програмою “Через побудову громадянського суспільства до процвітаючої країни” кандидата на пост Президента України Рябоконя О.В.;

– надання можливості відвідувачам висловлювати свої думки, побажання та рекомендації щодо О.Рябоконя.

Функції ресурсу:

– джерело інформації про діяльність Олега Рябоконя;

– форуми – дискусії на запропоновані теми;

– фінансова підтримка громадянського руху Олега Рябоконя;

– довідковий ресурс (фото, відео).

Loading images
loading
Головна
Програма
Вибори 2010
Новини і Публікації
Фото / відео
Форуми

Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн