Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Документальні виставки on-line > Електронна архівна колекція “Президентські вибори 2010”

Рябоконь

Рябоконь

Офіційний сайт http://riabokon.com.ua створений Олегом Рябоконем в 2009 році.

Олег Васильович Рябоконь – український політичний діяч, юрист та бізнесмен. В різні роки в Україні виконував обов’язки позаштатного радника:
першого Віце-прем’єр Міністра, Міністра зовнішньоекономічних зв’язків і торгівлі, Міністра екології та ядерної безпеки, Голови Комітету з промислової політики, першого заступника Міністра фінансів. Також був на громадських посадах: члена Міжвідомчої комісії з питань вступу України до СОТ та члена Правління Асоціації Правників.

З 1997 року засновник, Генеральний директор юридичної компанії “Magisters”. Юридичний представник УЄФА з питань ЄВРО 2012, радник Групи Високого рівня щодо створення Єдиного економічного простору. Працював юристом в США, Росії.

В вересні 2009 року О. Рябоконь вийшов з компанії “Magisters”, щоб повністю присвятити себе суспільно-політичній діяльності.

Олег Рябоконь та його команда 5 лютого 2010 року провели Установчий з’їзд Всеукраїнської громадської організації “Громадянський рух Олега Рябоконя”, на якому пана Рябоконя було обрано головою Всеукраїнської громадської організації, затверджено статут та символіку організації, обрані члени центральної ради та наглядової ради як основних органів управління громадської організації.

Мова сайту – українська, російська.

Мета:

– надати інформацію суспільству про діяльність Олега Рябоконя та його громадської організації;

– ознайомити з передвиборчою програмою “Через побудову громадянського суспільства до процвітаючої країни” кандидата на пост Президента України Рябоконя О.В.;

– надання можливості відвідувачам висловлювати свої думки, побажання та рекомендації щодо О.Рябоконя.

Функції ресурсу:

– джерело інформації про діяльність Олега Рябоконя;

– форуми – дискусії на запропоновані теми;

– фінансова підтримка громадянського руху Олега Рябоконя;

– довідковий ресурс (фото, відео).

Loading images
loading
Головна
Програма
Вибори 2010
Новини і Публікації
Фото / відео
Форуми

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!