Документальні виставки on-line > Електронна архівна колекція “Президентські вибори 2010”

Молодіжний рух “Противсіх”

Молодіжний рух

Сайт за адресою http://protyv.com створено Всеукраїнським молодіжним рухом “ПРОТИВСІХ” в листопаді 2009 року.

Всеукраїнський молодіжний рух “ПРОТИВСІХ” – це неполітична ініціатива. Молодь об’єдналася в національний рух проти всіх чиновників корумпованої влади.

Об’єднавчий з’їзд молодіжного руху “Противсіх” підтримав кандидата на посаду президента Василя Противсіх. Прогресивна молодь України і Василь Противсіх підписали двосторонню угоду.

Василь Васильович Гуменюк (Противсіх) – український політик. Відомий тим, що напередодні виборів Президента України 2010 р. змінив прізвище на Противсіх і балотувався на пост Президента. У лютому 2010 р. Василь Противсіх повернув собі старе прізвище – Гуменюк.
Є президентом Івано-Франківської торгово-промислової палати.

Мова сайту – українська.

Мета:

– надати інформацію про діяльність Всеукраїнського молодіжного руху “Противсіх” та підтриманого ним кандидата на пост Президента України Василя Противсіх;

– ознайомити відвідувачів з передвиборчою програмою кандидата на пост Президента України Василя Васильовича Противсіх;

– обговорення нагальних питань запропонованих на форумі.

Функції ресурсу:

– джерело інформації про молодіжний рух та Василя Проти всіх;

– довідковий ресурс;

– форум – дискусії на оголошені теми.

Loading images
loading
Головна
Фото
Блог
Символіка
Форум
Хто ми?

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

3 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у II  науково-практичному семінарі із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», який відбудеться в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 52А.
Інформаційний лист.

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн