Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Документальні виставки on-line > Електронна архівна колекція “Президентські вибори 2010”

Молодіжний рух “Противсіх”

Молодіжний рух

Сайт за адресою http://protyv.com створено Всеукраїнським молодіжним рухом “ПРОТИВСІХ” в листопаді 2009 року.

Всеукраїнський молодіжний рух “ПРОТИВСІХ” – це неполітична ініціатива. Молодь об’єдналася в національний рух проти всіх чиновників корумпованої влади.

Об’єднавчий з’їзд молодіжного руху “Противсіх” підтримав кандидата на посаду президента Василя Противсіх. Прогресивна молодь України і Василь Противсіх підписали двосторонню угоду.

Василь Васильович Гуменюк (Противсіх) – український політик. Відомий тим, що напередодні виборів Президента України 2010 р. змінив прізвище на Противсіх і балотувався на пост Президента. У лютому 2010 р. Василь Противсіх повернув собі старе прізвище – Гуменюк.
Є президентом Івано-Франківської торгово-промислової палати.

Мова сайту – українська.

Мета:

– надати інформацію про діяльність Всеукраїнського молодіжного руху “Противсіх” та підтриманого ним кандидата на пост Президента України Василя Противсіх;

– ознайомити відвідувачів з передвиборчою програмою кандидата на пост Президента України Василя Васильовича Противсіх;

– обговорення нагальних питань запропонованих на форумі.

Функції ресурсу:

– джерело інформації про молодіжний рух та Василя Проти всіх;

– довідковий ресурс;

– форум – дискусії на оголошені теми.

Loading images
loading
Головна
Фото
Блог
Символіка
Форум
Хто ми?

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!