Документальні виставки on-line > Електронна архівна колекція “Президентські вибори 2010”

Інна Богословська: Робота. Порядок. Віра

Інна Богословська: Робота. Порядок. Віра

Сайт Інни Богословської http://www.bogoslovska.com працює з 2009 року.

Інна Германівна Богословська – юрист, громадський діяч, український політик і підприємець.

У січні 2003 року – Богословська стала ініціатором створення громадського об’єднання “Віче України”.

У вересні 2005 р. на позачерговому VII з’їзді Конституційно-демократичної партії ухвалено рішення про перейменування КДП у партію “Віче”. Інну Богословську обрано головою партії. У серпні 2007 р. Богословська склала повноваження голови партії “Віче”.

Голова Ради громадського об’єднання “Віче України”, депутат Верховної Ради у складі Партії регіонів. 25 травня 2009 року вийшла з Партії регіонів і оголосила про свій намір балотуватися на пост Президента України.

Член Спілки юристів України з моменту її утворення (1991 р.). Заслужений юрист України. Нагороджена Орденом Святої Ганни ІV ступеня (1997 р.).

Мова сайту – українська, російська.

Мета:

– надати інформацію суспільству про діяльність Інни Богословської;

– ознайомити з передвиборною програмою кандидата на пост Президента України Богословської І.Г. “Дорога правди. Робота, порядок, віра”.

Функції ресурсу:

– джерело інформації про Богословську І.Г., як політика, юриста, громадського діяча;

– інструмент для спілкування.

Loading images
loading
Головна
Вибори 2010
Медіа-центр
Новини
Біографія

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

3 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у II  науково-практичному семінарі із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», який відбудеться в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 52А.
Інформаційний лист.

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн