Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Документальні виставки on-line > Електронна архівна колекція “Президентські вибори 2010”

Інна Богословська: Робота. Порядок. Віра

Інна Богословська: Робота. Порядок. Віра

Сайт Інни Богословської http://www.bogoslovska.com працює з 2009 року.

Інна Германівна Богословська – юрист, громадський діяч, український політик і підприємець.

У січні 2003 року – Богословська стала ініціатором створення громадського об’єднання “Віче України”.

У вересні 2005 р. на позачерговому VII з’їзді Конституційно-демократичної партії ухвалено рішення про перейменування КДП у партію “Віче”. Інну Богословську обрано головою партії. У серпні 2007 р. Богословська склала повноваження голови партії “Віче”.

Голова Ради громадського об’єднання “Віче України”, депутат Верховної Ради у складі Партії регіонів. 25 травня 2009 року вийшла з Партії регіонів і оголосила про свій намір балотуватися на пост Президента України.

Член Спілки юристів України з моменту її утворення (1991 р.). Заслужений юрист України. Нагороджена Орденом Святої Ганни ІV ступеня (1997 р.).

Мова сайту – українська, російська.

Мета:

– надати інформацію суспільству про діяльність Інни Богословської;

– ознайомити з передвиборною програмою кандидата на пост Президента України Богословської І.Г. “Дорога правди. Робота, порядок, віра”.

Функції ресурсу:

– джерело інформації про Богословську І.Г., як політика, юриста, громадського діяча;

– інструмент для спілкування.

Loading images
loading
Головна
Вибори 2010
Медіа-центр
Новини
Біографія

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!