Click to listen highlighted text!

З 26 по 27 листопада 2009 року в Москві проходила ХVI Міжнародна науково-практична конференція «Документація в інформаційному суспільстві. Електронне урядування: управління документами».

В конференції прийняли участь близько 200 учасників – представники Апарату Уряду РФ, Адміністрації Президента РФ, місцевого самоврядування, Академії наук, ВУЗів, архівних установ Російської Федерації, України, Білорусії, Казахстану а також компанії-розробники програмних продуктів систем «Електронного документообігу», розробники концепції «Електронного урядування»Основна мета конференції – обмін інформацією, ідеями і досвідом впровадження систем електронного документообігу, методології архівного зберігання електронних документів і застосування визнаних в усьому світі підходів і стандартів електронного урядування.

Головними темами конференції стали:

  • Огляд та обговорення теорії та практики управління документами;
  • Демонстрація досягнень користувачів СЕД і розробників у різноманітних сферах життєдіяльності;
  • Ознайомлення з досвідом реалізації концепції електронного урядування, а також питання забезпечення доступу користувачів до інформації органів державної влади та управління;
  • Реалізація та впровадження СЕД в рамках електронного урядування;
  • Презентація нових продуктів компанії «Элар» , «ИнтерТраст», а також програмних продуктів «Лєтограф», «Электронные информационные системы»;
  • Підготовка та підвищення кваліфікації кадрів для реалізації проектів інформаційного та документаційного забезпечення електронного урядування.

Конференція показала, що на даний час актуальними є питання управління електронними документами в інформаційному суспільстві, які постійно збільшуються під впливом інформаційних технологій, а також технологій пошуку інформації у великих масивах, надійне довготривале та постійне зберігання електронних документів.Актуальними проблемами, які перешкоджають ефективному впровадженню СЕД, створенню та зберіганню електронних документів з ЕЦП є невідповідність діючих в Україні та Росії нормативно-правових основ в області інформаційних технологій з сучасними реаліями й тенденціями в області архівної справи.А також було зазначено, що існує необхідність розробити та впровадити стандарт MoReq2 для національних систем електронного документообігу в органах державної влади.

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!