Click to listen highlighted text!

Про створення нового онлайн-сервісу ЦЗО для підписання електронних документів та перевірки електронних підписів

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у нараді Міністерства цифрової трансформації України з питання розробки дизайну інструменту підписання електронних документів на вебсайті Центрального засвідчувального органу. Під час наради було презентовано декілька варіантів програмного інтерфейсу в системі «Дія» для завантаження файлів з документною інформацією та накладання на цю інформацію кваліфікованих електронних підписів та печаток. Для створення електронних документів було запропоновано застосовувати формат ASiC-E, що дозволяє об’єднати в одному файлі ZIP-формату будь-які комбінації файлів і підписів до них, а також файли з інформаційними матеріалами без підписів відповідно до міжнародних стандартів, а також додавати нові файли, у тому числі підписані, для створення складних за структурою електронних документів. Запропоноване рішення було погоджено учасниками наради, зокрема розробником інтерфейсу. Нарада відбулася в режимі відеозустрічі за допомогою програмного засобу Zoom.   

 

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!