Click to listen highlighted text!

Наказом директора Центрального державного електронного архіву України від 18.01.2022 № 2-к оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» начальника відділу цифрових технологій та захисту інформації.
Детальніше

Наказом директора Центрального державного електронного архіву України від 18.01.2022 № 2-к оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» начальника відділу забезпечення доступу до документів та використання інформації.
Детальніше

Наказом директора Центрального державного електронного архіву України від 18.01.2022 № 2-к оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» завідувача сектору забезпечення збереженості та обліку документів в електронній формі архівних установ відділу забезпечення збереженості та обліку документів.
Детальніше

Наказом директора Центрального державного електронного архіву України 09.05.2021 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу формування Національного архівного фонду.
Детальніше

Наказом директора Центрального державного електронного архіву України 09.05.2021 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу цифрових технологій та захисту інформації.
Детальніше

Наказом директора Центрального державного електронного архіву України 09.05.2021 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу забезпечення збереженості та обліку документів.
Детальніше

Наказом директора Центрального державного електронного архіву України 09.05.2021 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу забезпечення доступу до документів та використання інформації.
Детальніше

Наказом директора Центрального державного електронного архіву України 14.05.2021 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста сектору управління персоналом та діловодства.
Детальніше

Перелік
вакантних посад станом на 01.01.2022
Центрального державного електронного архіву України

№ з/п Підрозділ Найменування посади Категорія посади (для держ. служби)
1 Відділ формування Національного архівного фонду Провідний архівіст
2 Відділ формування Національного архівного фонду Провідний архівіст
3 Відділ цифрових технологій та захисту інформації Начальник відділу Б
4 Відділ забезпечення збереженості та обліку документів Головний спеціаліст В
5 Відділ забезпечення збереженості та обліку документів Провідний архівіст
6 Відділ забезпечення збереженості та обліку документів Провідний архівіст
7 Сектор забезпечення збереженості та обліку документів в електронній формі архівних установ відділу забезпечення збереженості та обліку документів Завідувач сектору Б
8 Відділ забезпечення доступу до документів та використання інформації Начальник відділу Б
9 Відділ забезпечення доступу до документів та використання інформації Провідний архівіст
10 Сектор фінансово-економічного забезпечення та бухгалтерського облік Провідний економіст (0,5 ставки)

 

За більш детальною інформацією прохання звертатися:

03110, м. Київ-110, вул. Солом’янська,24; телефон для довідок (044) 273-32-98

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!