Click to listen highlighted text!

Наказом директора Центрального державного електронного архіву України 09.05.2021 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу формування Національного архівного фонду.
Детальніше

Наказом директора Центрального державного електронного архіву України 09.05.2021 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу цифрових технологій та захисту інформації.
Детальніше

Наказом директора Центрального державного електронного архіву України 09.05.2021 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу забезпечення збереженості та обліку документів.
Детальніше

Наказом директора Центрального державного електронного архіву України 09.05.2021 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу забезпечення доступу до документів та використання інформації.
Детальніше

Наказом директора Центрального державного електронного архіву України 14.05.2021 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста сектору управління персоналом та діловодства.
Детальніше

ІНФОРМАЦІЯ

про результати конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста сектору управління персоналом та діловодства Центрального державного електронного архіву України

 (наказ Центрального державного електронного архіву України
від 03 червня 2021 року № 66 – к
«Про оголошення конкурсу на зайняття посади державної служби категорії «В») 

Оголошення № ЦДЕА14052021

з/п Найменування посади Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Загальна кількість балів Примітки
1. Головний спеціаліст сектору управління персоналом та діловодства Центрального державного електронного архіву України СТРАТІЙЧУК Інна Анатоліївна 7,4 переможець конкурсу

Вакансії

Найменування структурного підрозділу Вид посади Категорія Група оплати праці
Відділ формування Національного архівного фонду Головний
спеціаліст
B, В1 7
Відділ цифрових технологій та захисту інформації Начальника відділу Б, Б3 6
Відділ забезпечення збереженості та обліку документів Начальника відділу Б, Б3

 

6

 

Головний
спеціаліст
B, В1 7
Сектор забезпечення збереженості та обліку документів в електронній формі архівних установ Завідувач сектору Б, Б3 6
Відділ забезпечення доступу до  документів та використання інформації Начальник відділу Б, Б3 6
Головний спеціаліст В, В1 7

Повідомляємо, що у ЦДЕА України призупинено проведення конкурсу на зайняття вакантних посад до моменту визначення статусу посадових осіб згідно із Законом України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII (далі – Закону).

Відповідно до статті 41 цього Закону державний службовець з урахуванням його професійної підготовки та професійної компетентності може бути переведений без обов’язкового проведення конкурсу на рівнозначну або нижчу посаду. Згідно зі статтею 2 Закону рівнозначна посада – посада державної служби, що належить до однієї групи оплати праці з урахуванням юрисдикції державного органу.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умови праці надається сектором управління персоналом додатково.

Резюме слід надсилати в електронній формі на адресу tsdea@arch.gov.ua, tsdea_kadry@arch.gov.ua.

За більш детальною інформацією прохання звертатися:

03110, м. Київ-110, вул. Солом’янська,24; телефон для довідок (044) 273-32-98

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!