Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Відеоконференція щодо ведення офіційних сторінок архівних установ у соцмережах

Заступник директора ЦДЕА України – головний зберігач фондів Ірина Казімірова, завідувач сектору управління персоналом та діловодства Надія Аблаєва, головний спеціаліст відділу забезпечення доступу до документів та використання інформації Інна Очеретяна, головний спеціаліст відділу забезпечення збереженості та обліку документів Наталія Передерій взяли участь у відеоконференції щодо ведення офіційних сторінок архівних установ у соціальних мережах (змістовне наповнення та популяризація) в межах комунікаційної політики архівної сфери, яка була ініційована Державною архівною службою України (далі – Укрдержархів) та відбулася дистанційно за допомогою програмного засобу Zoom.

Із вступним словом до учасників відеоконференції звернувся Голова Державної архівної служби України, кандидат історичних наук Анатолій Хромов, який підкреслив необхідність поширювати на сторінках архівних установ у соціальних мережах (Facebook, Twitter, Instagram) інформацію про діяльність Укрдержархіву, новини та анонси щодо цифровізації, міжнародної діяльності та ініціатив щодо підготовки пропозицій до створення й удосконалення законодавчої та нормативно-правової баз.

Головний спеціаліст відділу комунікації зі ЗМІ, громадськістю та доступу до публічної інформації управління комунікацій Укрдержархіву Леся Хемраєва розповіла про необхідність оновлення контенту та особливості формування дизайну офіційних сторінок в соціальних мережах, надала рекомендації щодо спілкування, взаємодії з аудиторією, використання хештегів  тощо.

Начальник управління цифрової трансформації Укрдержархіву Костянтин Сорока відповів на питання технічного характеру щодо наповнення офіційних сторінок у соціальних мережах.

У відеоконференції взяли участь понад 60 представників архівних установ України.

Презентаційний матеріал до виступу Лесі Хемраєвої

 

Назад

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!